Stāstu bibliotēkas

2013. gada 22. aprīlī plkst. 17.00 Rēzeknes Bērnu bibliotēkā UNESCO LNK iniciatīvas Stāstu laiks bibliotēkās” ietvaros tiks rīkota stāstu un rotaļu pēcpusdiena „Spēļu un rotaļu laiks jeb tā spēlējās agrāk, tā spēlējas tagad”.

Šī pasākuma mērķis ir attīstīt stāstīšanas tradīciju, pilnveidot valodas kompetenci stāstīšanas un klausīšanās procesā, nodot mutvārdu pieredzi nākamajām paaudzēm un, protams, sniegt informāciju par daudzveidīgo spēļu un rotaļu pasauli, kā arī iespēju apmeklētājiem labi un lietderīgi pavadīt laiku. Bibliotēkā būs apskatāma grāmatu izstāde par spēlēm.

Laipni aicināts ikviens, kam ir savs stāsts par bērnības spēlēm un rotaļām! Pasākuma dalībnieki varēs būt gan stāstītāji, gan klausītāji. Lūgums interesentiem iepriekš pieteikties, zvanot uz tel. 64623069 vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..