Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Rēzeknes filiālbibliotēka aicina ziedot, lai izdotu grāmatas neredzīgo rakstā un audiogrāmatas.

Sakarā ar budžeta ievērojamo samazinājumu ir apdraudēta Latvijas Neredzīgo bibliotēkas darbība grāmatu izdošanas jomā. Valsts aģentūras „Latvijas Neredzīgo bibliotēka” darbības mērķis ir nodrošināt cilvēkiem ar redzes problēmām iespēju lasīt grāmatas neredzīgo jeb Braila rakstā un audiogrāmatas.

Patlaban piespiedu kārtā Latvijas Neredzīgo bibliotēkā Braila raksta grāmatas tiek gatavotas tikai elektroniski, jo bibliotēkas nepietiekamā finansējuma dēļ trūkst tiražēšanai nepieciešamā papīra, savukārt audiogrāmatu ieskaņošana ir apstājusies pilnībā, jo nav iespējas algot diktorus, kas tās ielasītu.

Ir atvērts Latvijas Neredzīgo bibliotēkas ziedojuma konts, kurā ziedotos līdzekļus var ieskaitīt gan juridiskas personas, kurām, veicot ziedojumus budžeta iestādēm, pienākas 85% UIN samazinājums no ziedotās summas, gan arī privātpersonas.

Ziedotie līdzekļi dos iespēju nodrošināt grāmatu Braila rakstā un audioierakstos izdošanu 2010. gadā.

Nepaliec vienaldzīgs!

Ziedojumu tālrunis: 90006084

Ziedojumu konts:
VA LATVIJAS NEREDZĪGO BIBLIOTĒKA
Reģ. Nr. 90000057460
Valsts kase
Konts: LV51TREL7220552002000
Labdarības pēcpusdiena 22. septembrī „Uzdāvini sauli!” (tuvāka informācija neredzigobiblioteka.lv).