Bezvadu internets Feimaņos

Sacensību laikā

Foto: V. Ameļko, A. Verčinska

     2010. gada 1. jūlija vakarā pie Latvijas publiskajām bibliotēkām norisinājās akcija „Bezvadu zemene” jeb Wi-Fi lietotāju sacensības, to dalībniekiem bija iespēja parādīt savas interneta izmantošanas prasmes, meklējot atbildes uz jautājumiem par bibliotēkām, zemenēm, kultūru u. c.


     Latvijas valsts un Bila un Melindas Geitsu fonda līdzfinansētais publisko bibliotēku attīstības projekts „Trešais tēva dēls” ir nodrošinājis bibliotēkas gan ar nepieciešamo datortehniku un ātrgaitas interneta pieslēgumu, gan ar piekļuvi bezmaksas bezvadu internetam jeb Wi-Fi, ko ikviens cilvēks, kuram rodas nepieciešamība, bibliotēku ēku tuvumā bez maksas var izmantot jebkurā diennakts laikā. Akcijas „Bezvadu zemene” mērķis bija pievērst sabiedrības uzmanību šim publisko bibliotēku pakalpojumam.

 

 

Bezvadu internets Feimaņos 

Sacensību laikā 

Bezvadu internets Feimaņos

Bibliotēkas vadītāja palīdz konkursantei 

 

 

Bezvadu zemenePasākuma dalībnieki kopā ar bibliotēkas vadītāju pie bibliotēkas 

      No Rēzeknes novada bibliotēkām organizēti akcijā piedalījās Feimaņu pagasta bibliotēka, pie kuras sapulcējās septiņi interesenti ar portatīviem datoriem un, izmantojot bibliotēkas Wi-Fi , konkursa mājas lapā www.bezvaduzemene.lv risināja krustvārdu mīklu. Bibliotēkas vadītāja Erna Ulase, rūpējoties par pasākuma norisi, sniedza atbalstu un informāciju dalībniekiem, ar viņas gādību tika arī sarūpēts zemeņu un melleņu mielasts no Feimaņu dārziem un mežiem.

     Plašāku vizuālo ieskatu sacensību norisē sniedz fotogalerija „Bezvadu zemene”, ko iespējams apskatīt portālā Delfi.lv
     
Paldies bibliotēkas vadītājai un sacensību dalībniekiem par atsaucību un ieinteresētību!  

 

Informāciju sagatavoja
Anastasija Belogubova,
Rēzeknes novada bibliotēku informācijas speciāliste