Bērniņam piedzimstot – apsveikumi

     Bibliotēkas plauktos esam sameklējuši grāmatas, kurās atrodami skaisti dzejoļi, kuri noderēs apsveikumiem, bērniņam piedzimstot, – vēlējumi jaundzimušajam un vecākiem, apsveikuma pantiņi kristībām, skaisti vārdi par bērniem un bērnību. Iedvesmai – noderīgi citāti. 

Dzejoļi kāzām

     Tuvojoties iecienītākajam kāzu laikam, bibliotēkas plauktos esam sameklējuši grāmatas, kurās rodamas dzejas rindas, skaisti vārdi un aforismi kāzu svinībām. Piedāvājam citātus iedvesmai. Lai jauki svētki! 

apsveikumi-sievietem.png - 112.23 KB

     Piedāvājam nelielu izlasi ar citātiem un dzejoļiem par sievietēm, kuros pasmelties iedvesmojošus vārdus un idejas apsveikumiem, atzinībai, pārdomām… – dažādām dzīves situācijām. Apkopoti speciālos atsevišķos izdevumos vai noslēpušies starp citu dzejoļu, stāstu vai pat romānu rindām, īstie vārdi lai nonāk pie sveicējiem un iepriecina sumināmās! 

Dzejoļi pēdējam zvanam un izlaidumam

     Nemanot mācību gads tuvojas noslēgumam, un klāt ir patīkamais un satraucošais brīdis – pēdējais zvans, kam seko skaistais izlaidumu laiks... Svētku noskaņojumam – dzejoļu citāti no bibliotēkas grāmatu plaukta.