Šonedēļ uz Rēzeknes 2. bibliotēku ir atceļojusi izstāde „Bērni krāso suni pavadoni”, kuru ir sagatavojuši Strazdumuižas internātvidusskolas bērni un viņu draugi.

Izstādi ar Latvijas neredzīgo biedrības atbalstu organizē servisa suņu biedrība „Teodors”, kuras mērķis ir veicināt cilvēku ar īpašām vajadzībām pilnvērtīgu iekļaušanos sabiedrībā ar servisa suņu palīdzību. Šajā biedrībā iespējams iegādāties servisa suņus, kā arī iegūt informāciju un izglītoties par šo dzīvnieku turēšanu, kopšanu un apmācību. Biedrība atrodas Rīgā.

Strazdumuižas internātvidusskolas bērnu un viņu draugu zīmējumi krāsoti topošā suņa pavadoņa Olles 1. dzimšanas dienā. Izstāde ir organizēta Starptautiskās Suņu pavadoņu dienas ietvaros, kas notika š. g. 30. aprīlī Strazdumuižas internātvidusskolas pagalmā.

Rēzeknes 2. bibliotēkā izstāde būs skatāma līdz 31. maijam. Fotoinformāciju par izstādes tapšanu Strazdumuižā un izstādi Rēzeknē var skatīt šeit.