Rēzeknes Centrālā bibliotēka

“Vasaras smarža” Larisas Ščukinas grafikas izstāde (no 2. maija, abonements)

“Maija ievērojamie jubilāri” (no 2. maija, abonements)

“Sēdies saulīte dimanta krēslā,/ Valdi pār Latvijas pakalniem brīviem!” 4. maijs – Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena (no 2. maija, lasītava)

“Jaunumi” (no 2. maija, abonements)

“Īsts savas pilsētas patriots” Aleksandram Grodzickim – 85 (no 2. maija, lasītava)

“Māte – ģimenes pavarda turētāja” 14. maijs – Mātes diena, 15. maijs – Starptautiskā ģimenes diena (no 2. maija, abonements)

“Jaunumi” (no 16. maija, abonements)

“Mans pagalms, mans dārzs, mana sēta” (no 16. maija, abonements)

“Iepazīsti Rēzeknes muzejus!” 18. maijs – Starptautiskā muzeju diena (no 16. maija, lasītava)

Rēzeknes 2. bibliotēka

“Mūsu otas” Jeļenas Antonovas studijas bērnu radošie darbi (no 2. maija)

“4. maijs – Latvijas Republikas Neatkarības diena” (no 2. maija)

“Domā radoši” (no 2. maija)

“Pavasara dienas gadu baro” Praktiski padomi dārzkopjiem (no 2. maija)

“Grāmatu jaunumi” (no 3. maija)

“Skaistākais no visiem ziediem – Mātes svētums, Mātes sirds” (R. Urtāne) 14. maijs – Mātes diena (no 11. maija)

“No sapņa par Latvijas Gaismas pili: LNB direktoram Andrim Vilkam – 60” (no 12. maija)

“No bērnības mēs visi nākam” Ģimenes dienai veltīta tematiska izstāde (no 16. maija)

“Paldies par tavu, skola, plašo sirdi,/ Par drošu soli, dziesmām, zinībām!” (R. Urtāne) (no 16. maija)

“Dieva dzirnu maltais mūžs: trimdas rakstniekam Alfrēdam Dziļumam – 110” (no 27. maija)

“Es mīlu Latgali: Latgales entuziastam Miķelim Bukšam – 105” (no 30. maija)

“Mēs pasaulē” 1. jūnijs – Starptautiskā bērnu aizsardzības diena (no 30. maija)

Rēzeknes Bērnu bibliotēka

Rēzeknes pilsētas skolu Vizuālās mākslas olimpiādes dalībnieku darbu izstāde (no 2. maija)

“Vispasaules Saules diena” (no 2. maija)

“Latgales kongresa simtgade” Tematiska izstāde no pasākumu cikla “Latgale vieno” (no 2. maija)

“Manai mīļai māmiņai” (no 9. maija)

“Ziedoņa stāsti jauniešiem” (no 17. maija)

“Mazajām princesēm” (no 18. maija)

“Mazo vīru pasaulē” (no 31. maija)