rezekne.lvFoto: www.rezeknesbiblioteka.lv

No 2. aprīļa līdz 30. aprīlim Rēzeknes Centrālās bibliotēkas lasītavā (3. stāvā) apskatāma fotogrāfiju izstāde “Bibliotekāri ‒ kreatīvi, jautri un izdomas pilni”.

Grāmatas un bibliotekāri ir foršāki, jautrāki un radošāki nekā jums šķiet! Kā viens no pierādījumiem – Rēzeknes Centrālās bibliotēkas darbinieki, kuri “saplūst” vienā veselā ar grāmatām #bookface izaicinājumā! (“Bookface” ietver sejas vai ķermeņa stratēģisku novietošanu līdzās grāmatas vākam, veidojot vienotu tēlu.)

Iepazīstiet bibliotekārus ne tikai kā zinošus un nopietnus sava darba lietpratējus, bet arī kā kreatīvus, jautrus un izdomas pilnus cilvēkus!

Ja arī jūs, lasītāji, vēlaties uztaisīt #bookface, nāciet uz bibliotēku, piemērotu grāmatu mums netrūkst!

Laipni gaidīti bibliotēkā!

Lasīt ir stilīgi!