E-prasmju nedēļa Latvijā

No 18. līdz 24. martam European Get Online week 2013 iniciatīvas ietvaros visā Latvijā notiek E-prasmju nedēļa, kuras aktivitātēs ir iesaistījusies arī Rēzeknes Centrālā bibliotēka. Kopā Eiropas E-prasmju nedēļā piedalās 30 valstis.

18. martā Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā notiek interneta izmatošanas prasmju apguves apmācības un SEB bankas internetbankas lietošanas apmācības, 19. martā –  apmācības darbam ar datoru un operētājsistēmu Windows 8, 20. martā  – e-pasta lietošanas apmācības.

No 18. līdz 20. martam sekosim līdzi E-prasmju nedēļas aktivitātēm interneta tiešraidēs, kuras būs iespējams vērot www.eprasmes.lv.

18. marts

11.30 – 13.00

E-prasmju nedēļas atklāšanas pasākums – diskusija: „IKT prasmes Latvijas ekonomiskai izaugsmei un nodarbinātībai: politikas veidotāju diskusija”

14.00 – 16.00

Interaktīva pārraide – diskusija jauniešiem „Jauniešu IKT zināšanu pilnveide un iesaiste darba tirgū"

19. marts

9.30 – 16.00

Konference „Digitālais piedzīvojums”

20. marts

10.00 – 13.00

Seminārs mazajiem un mikro uzņēmumiem „MMU digitālā vide"

13.00 – 14.00

Tiešsaistes nodarbība „Modernā patērētāju paradumi un mobilā mārketinga attīstības tendence”

14.00 – 15.00

Tiešsaistes nodarbība „Bezmaksas video veidošanas rīks un tā izmantošanas iespējas”

Aicinām piedalīties E-prasmju nedēļas testos un konkursos!

Izvēlieties jums tuvāko un aktuālāko piedāvājumu E-prasmju nedēļas notikumu kalendārā!

Neaizmirstiet pieskaitīties E-prasmju nedēļas skaitītājā!