Labs serviss

     Labsserviss.lv sadarbībā ar galveno partneri Lattelecom arī 2013. gadā organizē ikgadējo kampaņu „Uzslavē labu servisu!”, kur ļoti būtisku nozīmi sniedz sabiedrība, vērtējot un uzslavējot tos uzņēmumus vai iestādes, kas sniedz labu klientu servisu.

 

Tiks veikts vērienīgs klientu servisa kvalitātes pētījums

 

     Kampaņas ietvaros norisināsies vērienīgs klientu servisa kvalitātēs pētījums visā Latvijas teritorijā ar mērķi noskaidrot klientu servisa kvalitātes līmeni 3 kategorijās – Bizness patērētājiem, Bizness biznesam un valsts, pašvaldību iestādes. Uzņēmumu kvalitatīvajā pētījumā piedalās DIVE Latvija, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Latvijas Informāciju un komunikāciju tehnoloģiju asociācija (LIKTA).

 

Dalībnieki

 

     Šogad kampaņai jau ir pieteikušies šādi uzņēmumi un iestādes – 1188, Akvedukts, Avis Budget grupa, BIGBANK, Capital, City fitness, Daily, Dobeles novada pašvaldība, Grifs AG, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, KID*, Komerccentrs DATI grupa, Kraskky, Lattelecom, Latvijas Republikas Patentu valde, Latvijas Universitāte, McDonald's, Narvesen, Nissan, Olympic Casino, Oriflame, pansionāts „Madliena”, Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcija, Rīgas Tehniskās universitātes Zinātniskā bibliotēka, Royalkids.lv, Rundāles novada pašvaldība, Secure Latvija, Seesam, Valsts Zemes dienests, Volvo Trucks, VTU Valmiera.

 

Izcilākie saņems balvas

 

     12. aprīlī tiks noskaidroti TOP50 Latvijas uzņēmumi un iestādes, kas sniedz izcilu klientu servisu, ko atzinīgi novērtējusi sabiedrība un eksperti. Šie uzņēmumi tiks īpaši izcelti un apbalvoti ar Labsserviss.lv kvalitātes zīmi „Klienti mūs uzslavē 2013”. Labsserviss.lv atzinīgi novērtēs visus kampaņas dalībniekus, izsniedzot atzinības diplomus par aktīvu iesaisti projektā, jo tikai kopā mēs varam sasniegt labākus rezultātus un celt klientu servisa kvalitāti Latvijā!

 

Latvijas bibliotēkas – Laba servisa vēstneši

 

     Latvijas bibliotēkās ikviens iedzīvotājs var saņemt laipnu, pretimnākošu attieksmi un zinoša bibliotekāra konsultāciju daudzveidīgajā informācijas piedāvājumā. Tieši tādēļ ir gandrīz vai pašsaprotami, ka bibliotēkas iesaistās Laba servisa kampaņā kā atbalsta partneres, jo Latvijas bibliotekāres savā profesionālajā darbībā ir labs paraugs tam, kādai ir jābūt klientu apkalpošanas kultūrai – ieinteresētai, godprātīgai un uz klienta vēlmēm orientētai. 

 

Armands Magone,
Kultūras informācijas sistēmu centra direktors

 

     Arī Rēzeknes Centrālā bibliotēka šogad kļūst par Laba servisa vēstnesi un piedāvā apmeklētājiem lielisku iespēju uzslavēt savu favorītu klientiem ērtā veidā. Padarīsim Latviju labāku kopā!

 

     Akcija „Uzslavē labu servisu!” norisināsies martā visā Latvijā, un iedzīvotājiem būs iespēja balsot par iestādēm un uzņēmumiem, kuri būs pieteikuši savu dalību akcijā. Labu servisu ikviens var uzslavēt arī tagad, jau pirms akcijas sākšanās. Lai to izdarītu, jādodas uz www.labsserviss.lv, kur pieejama arī plašāka informācija par akcijas noteikumiem un dalībniekiem.