Laimīgie dzer kafiju un lasa dzeju

Dzejas dienu noskaņās Rēzeknes Centrālā bibliotēka 2019. gada 12. septembrī plkst. 11.00, kad tiks vērtas bibliotēkas durvis, lasītājiem piedāvās kafiju un cepumus, bet našķis būs jānopelna.

Lai tiktu pie kafijas, būs jānolasa dzejolis. Varēs lasīt gan paša sagatavotu/sameklētu vai pašsacerētu dzeju, gan arī izmantot bibliotēkas dzejas grāmatas, kuras būs sagatavojuši bibliotekāri. “Apmaiņā” pret dzeju katrs saņems kafijas krūzīti un cepumiņu. Akcija notiks lasītavā!

Dzejas dienas ir ikgadējs pasākums ar nu jau vairāk nekā 50 gadus senu vēsturi, un tās notiek septembrī – latviešu dzejnieka Raiņa dzimšanas mēnesī. Pirmā Dzejas diena notika 1965. gada 11. septembrī, kad tika atzīmēta Raiņa 100. dzimšanas diena.