Jaunieti, zini, ko vēlies!

2012. gada 26. martā Rēzeknes Centrālās bibliotēkas lasītavā (3. stāvs) notiks informatīvs seminārs „Jaunieti, zini, ko vēlies! – Tavas iespējas Latvijā un citur Eiropā”, kuru organizē Nodarbinātības Valsts aģentūras (NVA) Rēzeknes filiāle.

Pasākuma mērķis ir veicināt jauniešu (vidusskolēnu, studentu, absolventu) un pārējo apmeklētāju informētību un interesi par mācību, brīvā laika aktivitāšu un darba iespējām dzimtajā pusē, Latvijā kopumā un citviet Eiropā.

Seminārā informāciju sniegs pārstāvji no Rēzeknes pilsētas domes Izglītības pārvaldes, Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes, VIAA Informācijas un karjeras atbalsta departamenta Euroguidance programmas un AIC Nacionālā Europass centra.

Uz semināru tiek aicināti ne tikai jaunieši, bet arī visi tie, kam ir interese un vēlme uzzināt par:

• NVA un EURES pakalpojumiem, tostarp jauniešu atbalsta programmām un karjeras konsultācijām;
  • jaunatnes neformālās izglītības, iniciatīvu, līdzdalības un brīvprātīgā darba iespējām Rēzeknē;
  • projektu konkursu iespējām jauniešiem;
  • izglītības iespējām Latvijā un pārējā Eiropā;
  • Europass CV izveidošanu un tā priekšrocībām.

Semināra sākums – plkst. 11.00, pulcēšanās un reģistrācija, sākot no plkst. 10.30. (Lasītavas pakalpojumi bibliotēkas apmeklētājiem šajā dienā būs pieejami pēc plkst. 15.00).

Sīkāku informāciju par semināru var iegūt, sazinoties ar NVA Rēzeknes filiāles konsultanti EURES jautājumos Ingu Gerasimovu. Tālrunis: 64607807, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..