Par būtiskiem jautājumiem ugunsdrošībā

2019. gada 22. februārī plkst. 11.00  Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Rēzeknes filiālbibliotēkā (Rēzeknē, Bukmuižas ielā 20, tālr. 64605281) notiks izglītojoša lekcija par 112 un būtiskiem jautājumiem ugunsdrošībā.

Izglītojošajā lekcijā Valsts ugunsdrošības dienesta (VUGD) pārstāvji informēs bibliotēkas lietotājus par pareizu vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu numura 112 lietošanu, par mobilo lietotni “Mana drošība”, par citiem ar ugunsdrošību saistītiem jautājumiem – dūmu detektoriem, tvaika nosūcējiem utt.

VUGD regulāri ar dažādām preventīvām aktivitātēm cenšas veicināt sabiedrības interesi un pareizu izpratni ar ugunsdrošību, ugunsdzēsību un civilo aizsardzību saistītajos jautājumos, tostarp arī vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112. Daļai sabiedrības palīdzības izsaukšana saistās ar papildu uztraukumu un neziņu – ko un kā labāk stāstīt, bet nelaimes brīdī tieši zināšanas par to, kā pareizi rīkoties un kur zvanīt, var būt izšķirošas.

Pasākums tiks fotografēts, attēli var tikt izmantoti publicitātei.

Informāciju sagatavoja Ināra Zeltiņa,

Rēzeknes filiālbibliotēkas vadītāja