Deivids Mičels 

„Cīņas māksla” 

Šajā grāmatā jūs varēsiet atrast informāciju par džudo, džiudžitsu, karatē, taekvondo, aikido un citām austrumu cīņām.

Pārbaudīt pieejamību 

 

Hermans Krekelers 

„Lielā eksperimentu grāmata”

Ļoti vienkārši eksperimenti ar pavisam ikdienišķiem materiāliem (sāls, smiltis, ūdens u.c.). Eksperimentējot ir iespējams lietderīgi pavadīt laiku un attīstīt izpratni par dabaszinātniskajām sakarībām. Soli pa solim eksperimentu gaita tiek atspoguļota aprakstos un ilustrācijās.

Pārbaudīt pieejamību 

 

 

Karpovs Anatolijs, Šingirejs Anatolijs

„Šaha mācību grāmata skolām” 1

Zinātkārais Sprīdītis palīdzēs mums atvērt durvis uz brīnumaino pasaku zemi. Viņš pastāstīs par šaha figūru īpašībām un paradumiem, iemācīs enerģiski uzbrukt un aukstasinīgi aizstāvēties, rūpīgi pārdomāt savus lēmumus gan šahā, gan dzīvē. Šahs palīdz attīstīt uzcītību, loģisko domāšanu un atmiņu, māca racionāli izmantot laiku. Par saviem padomdevējiem Sprīdītis izvēlējies daudzkārtējo pasaules čempionu šahā Anatoliju Karpovu un augstākās kategorijas treneri Anatoliju Šingireju. Lai jums veicas!

Pārbaudīt pieejamību 


 

 

 

„Brīnumu pasakas” 

Grāmatā iekļautas astoņas pasakas ar brīnišķīgām ilustrācijām.

Pārbaudīt pieejamību 

 

 

„Ēzopa fabulas”

Ēzelis un klēpja sunītis. Lauva un pele. Lapsas kungs un stārķa kundze. Vīrs, viņa dēls un ēzelis. Pērtiķis un zvejnieks. Ēzelis dīķī. Slimais lauva. Un citas fabulas.

Pārbaudīt pieejamību
 

 

 

„Hansa Kristiana Andersena skaistākas pasakas”

Meža gulbji. Muļķītis. Karaļa jaunais tērps. Neglītais pīlēns. Alvas zaldātiņš. Lakstīgala. Īkstīte. Pārstāstījis un ilustrējis Vals Bairo.

Pārbaudīt pieejamību 

 

 

Lelaržs Fabriss

„365 jociņi-spociņi”

Jociņi, mīklas un amizanti sludinājumi... Lūk, kas krāsainu dara mūsu steidzīgo ikdienu! Šī grāmata iepriecinās ikvienu joku un jautrības cienītāju. Smejies no sirds!

Pārbaudīt pieejamību 

 

 

Enida Blaitona

„Brīnumu veikals”

Trīs goblini – Divpensītis, Fifo un Džinkss Jautrībnieks – ierīko mazu veikaliņu, kurā raganām, elfiem un rūķiem tiek pārdots viss, ko vien sirds vēlas. Drīz vien viņu bizness sāk plaukt un goblinu brīnumainie piedzīvojumi Pasaku zemē sākas...

Pārbaudīt pieejamību 

 

 

Enida Blaitona 

„Atgriešanās brīnumu veikalā”

Kā vēja spārniem izplatās ziņa par Divpensīša, Fifo un Džinksa Jautrībnieka brīnumu veikalu, kas pārdod visu, ko vien sirds vēlas. Pienāk arvien jauni pasūtījumi. Savos piedzīvojumos goblini iepazīstas ar varenu brīnumdari, sastopas ar daudzām brīnumainām lietām un parādībām un ar divām ļoti īpašām laumiņu princesēm.

Pārbaudīt pieejamību 

 

 

Fabri Stefānija

„Fejas, burvi un princeses. Pasakas rotaļām”

Grāmata, kurā tevi gaida daudz piedzīvojumu! Izvēlies, kuru tēlu gribi iemiesot, un sāc savu ceļojumu burvīgajā pasaku pasaulē. Katrā lappusē tevi gaida krustceles: izvēlies, ko darīt, kurp iet, ko satikt. Vai izdosies nonākt līdz laimīgām beigām?

Pārbaudīt pieejamību 

 

 

Inta Vīksniņa-Driķe

„Visu gadu ziedos gāju”

Pārbaudīt pieejamību 

 

 

Dzintra Aulmane 

„Zirneklītis Zinne” 

Šī grāmata ir konkursa "Zvaigznes grāmata 2007. Latviešu oriģinālliteratūra bērniem un jauniešiem" laureāte.

Pārbaudīt pieejamību 

 

 

Thilo

„1001 piedzīvojums. Senās Romas gūstā”

Sekotāji ir jums cieši uz pēdām. Cik vien spēka, jūs joņojat pa Romas šaurajām ieliņām. Pēkšņi jums pretim nāk leģionāru grupa. Ko darīt? Teo ierosina paslēpties krogā, Hektors grib mēģināt neuzkrītoši paiet leģionāriem garām. Un tu? Šīs grāmatas varonis esi tieši tu. Tas, kā turpināsies piedzīvojumi Senajā Romā, būs atkarīgs no tā, kādu ceļu tu izvēlēsies. Tāpēc labi padomā, pirms pieņem lēmumu!

Pārbaudīt pieejamību 

 

 

Šērlija Bārbera 

„Čaklā saimniecīte. Pasaka par trusenīti Martu” 

Šērlijas Bārberas burvīgās ilustrācijas patiks gan maziem, gan lieliem lasītājiem.

Pārbaudīt pieejamību 

 

 

Šērlija Bārbera 

„Gulētejamie stāsti”

Šajā grāmatiņā jūs atradīsiet septiņas brīnumainas un krāšņi ilustrētas pasakas.

Pārbaudīt pieejamību