2023. gada 11. novembrī plkst. 11.00 Rēzeknes Pielāgotās literatūras bibliotēkā-informācijas centrā notiks radošā darbnīca “Dekori Latvijai svētkos”.

Novembris paiet Latvijas svētku zīmē – 11. novembrī atzīmēsim Lāčplēša dienu, savukārt 18. novembrī šogad svinēsim Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienu.

Sagaidot Latvijas valsts svētkus, bibliotēka aicina lasītājus uz radošo darbnīcu, lai iemācītos un pagatavotu vienkāršus un skaistus galda dekorus Latvijas karoga krāsās. No tukšām stikla burciņām taps svečturi un vāzītes, bet no dzijas puķes – hiacintes.

Radošās darbnīcas dalībniekiem iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. 64605281. Vēlams līdzi paņemt stikla burciņu (bez uzlīmēm), biezāku dziju Latvijas karoga krāsās.

Radīsim kopā svētku sajūtu ar paštaisītiem dekoriem gan bibliotēkā, gan savās mājās!