Pilsētas  2. bibliotēkā Starptautiskajai Sieviešu dienai esam ieplānojuši grāmatu izstādi “Pasakas pieaugušām meitenēm”. Šajā izstādē izliksim dāmu tik iecienītos sērijas “Pasaules bestsellers” romānus.

Pavasarī, kad visa daba ir gatava mosties un ziedēt, mēs – sievietes, arī esam gatavas kaut kam jaunam sevī, kādam noslēpumam. Būsim mazliet noslēpumainas, neparastas. Meklēt šīs jaunās sajūtas mums palīdzēs Dž. Mojas, S. E. Filipsas, K. Dodas, N. Robertsas, S. Ahernas un citu mūsu tik iemīļoto rakstnieču darbi kā “Mīlas teātris”, “Viena diena maijā”, “Salauzto siržu tango”, “Mīlas svelme”,  “Nepakļāvīgā”, “Tikai vienreiz dzīvē” utt. Darbu nosaukumi vien rosina uz pavasarīgu romantiku!

Izstāde “Pasakas pieaugušām meitenēm”  būs apskatāma pilsētas 2. bibliotēkā, Atbrīvošanas alejā 166, no 3. marta līdz 13. martam. Esat laipni aicināti apmeklēt mūsu bibliotēku!