Foto no Lauras Repeles personīgā arhīva

2017. gada 10. aprīlī Rēzeknes 2. bibliotēkā plkst. 12.00 tiks atklāta Lauras Repeles foto personālizstāde “Bērnības zeme”.

Komentējot savu izstādi, māksliniece dalās pārdomās: “Tik nepelnīti maz dzīvē ir to brīžu, kad ideālā laimes izjūta caurstrāvo dvēseles stīgas. Tie ir brīži, kad saproti – savā būtībā Tu vienmēr tiecies tieši pēc šādiem mirkļiem.., kad sajūties kā toreiz [bērnībā], kad vasaras nakšu debesīs kopā ar māsīcām meklēji un atradi Piena Ceļu, Lielos Greizos Ratus... [Tagad], veroties šādās debesīs, neapzināti atmiņā ataust filma "Sprīdītis” un, esot tālumā, [Tu] izjūti mājas caur mistiski spēcīgu piederības sajūtu, jo Mēness debesjumā izskatās tāds pats, kā dzimtajā pusē.”

Izstāde būs aplūkojama līdz šī gada 16. maijam Rēzeknes 2. bibliotēkā, Atbrīvošanas alejā 166. Ieeja par brīvu!