3td Rezekne ielugums 15 marts istais.jpgoo

Šī gada 7. janvārī apritēja pieci gadi kopš ikvienam “3td E-grāmatu bibliotēkas” vietnē www.3td.lv ir iespēja bez maksas legāli lasīt dažādas tematikas un žanru literatūru latviešu valodā tiešsaistē visā pasaulē.

15. martā plkst. 13.00 interešu izglītības centrā “Zeimuļs” notiks diskusija “KĀ NĒSĀT PUSTŪKSTOTI GRĀMATU KABATĀ?”.

Diskusijā par lasītprasmes veicināšanu piedalīsies Eiropas Parlamenta deputāte, 3.td.lv tiešsaistes bibliotēkas vēstniece Dace Melbārde, Rēzeknes Centrālās bibliotēkas direktore Ruta Suseja, izdevniecības “Jumava” vadītājs Juris Visockis, rakstnieks Pāvils Raudonis, Kultūras informācijas sistēmu centra 3td.lv projekta koordinatore Agrita Sagalajeva. Diskusiju vadīs žurnāliste, dzejniece, nacionālās lasītveicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” Lasīšanas vēstnese Latgales reģionā Inga Kaļva-Miņina.

Pasākumā aicināts piedalīties ikviens interesents!

1709898343867 5095d823 18be 46bf 99f3 90a2a68da273 1 kopija