14. novembrī visā pasaulē tiek atzīmēta Vispasaules diabēta diena. Diabēta dienas mērķis ir panākt, lai katrs zinātu diabēta riska faktorus un pirmos brīdinājuma simptomus, zinātu, kā rīkoties un kur griezties, zinātu, kā sadzīvot ar diabētu un uzņemties tā kontroli.

Rēzeknes Centrālās bibliotēkas lasītavā no 11. līdz 30. novembrim būs apskatāma izstāde “Kas ir cukura diabēts”. Izstādē būs aplūkojamas medicīniska satura grāmatas un žurnāli no Rēzeknes Centrālās bibliotēkas Specializētā grāmatu izniegšanas punkta, kurš astrodas 18. Novembra ielā 41. Būs pieejami informatīvie materiāli par diabētu līdzņemšanai ikvienam.

14. novembrī plkst. 11.00 Rēzeknes Centrālās bibliotēkas konferenču zālē (3. stāvā) notiks izglītojošs seminārs par diabētu un tā profilaksi, ko organizē Rēzeknes Diabēta biedrība. Ieeja bez maksas. Laipni gaidīsim!

Ar mūsu bibliotēkās pieejamo literatūru par diabētu var iepazīties šeit.