Velobrauciens pa Rēzekni

Rēzeknes Centrālā bibliotēka 2019. gada 30. augustā plkst. 14.00  aicina piedalīties velobraucienā “Mazā novadpētniecības ekspedīcija”.

Novadpētniecības miniekspedīcijā tiks iepazīti un fotografēti pilsētas kultūras un dabas objekti – senās pilsdrupas, Zaļā sinagoga, Rēzeknes Vissvētākās Jēzus Sirds katedrāle, Ērgļa aptieka, sarkano ķieģeļu apbūve Latgales ielā, Maslenikova kalns un Kovšu ezers.

Šis brauciens būs lieliska iespēja apvienot aktīvu atpūtu ar lietderīgu laika pavadīšanu un savas pilsētvides interaktīvu izzināšanu.

Lai piedalītos pasākumā, ir nepieciešams savs velosipēds, uzlādēta foto ierīce un labs noskaņojums. Tiekamies pie Rēzeknes Centrālās bibliotēkas no Brāļu Skrindu ielas puses!