“Finanšu drošība digitālajā vidē”

Rēzeknes Centrālā bibliotēka sadarbībā ar Swedbank aicina interesentus pieteikties tiešsaistes semināram “Finanšu drošība digitālajā vidē”.

Digitālās nedēļas ietvaros 25. martā, kas būs Digitālās drošības diena, plkst.13.00 aicinām piedalīties bezmaksas seminārā par finanšu drošību, kas notiks platformā MS Teams.

Semināra mērķis ir uzzināt vairāk par to, kā justies droši digitālajā vidē, kādi ir potenciālie riski un, galvenais, – kā pasargāt savu naudu un datus. Galvenās tēmas – krāpnieku motivācija, krāpšanas veidi digitālajā vidē un digitālās tendences finanšu jomā.

Semināru vadīs Swedbank vadošā klientu konsultante Sandra Kosokovska, tā ilgums – pusotra stunda.

Interesentus lūdzam pieteikties, zvanot pa tālr. 64622061 vai rakstot uz Rēzeknes Centrālās bibliotēkas e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., norādot savu e-pasta adresi, uz kuru nosūtīsim saiti semināra pieslēgumam.