Foto: www.rezeknesbiblioteka.lv

Ievērojot ar kultūras ministra rīkojumu izdotā sanitārā protokola prasības, esam papildinājuši aktuālo informāciju par bibliotēku darbu no 18. maija, kad tās atsāks lasītāju apkalpošanu klātienē. Aicinām ar to iepazīties! (Papildinājumi izcelti.)

Foto: www.rezeknesbiblioteka.lv

     2019. gada 5. martā Latvijas Republikas valdība atbalstīja Tieslietu ministrijas ierosinājumu 13. maijā atzīmēt Valsts valodas dienu.

Foto: www.rezeknesbiblioteka.lv

     Rēzeknes Centrālā bibliotēka sirsnīgi sveic visas māmiņas Mātes dienā, kā arī aicina visus iepazīties ar šo svētku vēsturi un meklēt skaistus vārdus Māmiņdienas sveicienam arī tautasdziesmās.

Foto: www.rezeknesbiblioteka.lv

Ar prieku vēlamies paziņot, ka Rēzeknes Centrālā bibliotēka (RCB) un tās filiāles – Rēzeknes pilsētas Bērnu bibliotēka un Rēzeknes pilsētas 2. bibliotēka, kā arī RCB ārējās apkalpošanas punkts (Medicīnas bibliotēka) atsāks lasītāju apkalpošanu klātienē no 2020. gada 18. maija. (Šonedēļ bibliotēka klātienes apmeklējumiem vēl slēgta un sniegs konsultācijas un uzziņas attālināti darbdienās no plkst. 9.00 līdz 17.00.)

Foto: www.rezeknesbiblioteka.lv

     1985. gadā Eiropas Savienības valstu vadītāju augstākā līmeņa sanāksmē Milānā tika pieņemts lēmums svinēt 9. maiju kā Eiropas dienu. Katru gadu maijā visās ES valstīs norisinās dažādas aktivitātes un pasākumi, kuros tiek runāts par ES aktualitātēm, sasniegumiem un vērtībām. Šajos pasākumos iesaistās gan ES institūcijas, gan valsts iestādes un nevalstiskās organizācijas, protams, arī bibliotēkas.