Letonikas zinību spēle

     2014. gada 4. februāri plkst. 12.00 darbu ir uzsākusi portāla Letonika.lv rīkota spēle, kura turpināsies gandrīz visa gada garumā.

 

     Vai zinājāt, ka Latvijā katru ziemu „izaug” milzīga lāsteka, kurai var pat apiet apkārt? Un kurā Latvijas gravā uzzied pirmās vizbulītes? Šādi un vēl daudzi citi neparasti jautājumi par Latvijas vietām, personībām, notikumiem, kultūru un dabu jūs sagaida jaunajā Letonikas zinību spēlē, kurā jo īpaši aicinām piedalīties skolēnus!

 

     Letonikas zinību spēle risināsies visu gadu, līdz pat novembrim. Katru mēnesi tiks izsludināta jauna spēles kārta, ikmēneša jautājumu publicēšanas datumus var uzzināt letonika.lv 2014. gada kalendārā.

 

     Katra mēneša sākumā ar Jāņa Rozes grāmatnīcas dāvanu kartēm 15 eiro vērtībā tiks apbalvoti divi iepriekšējā mēneša spēles dalībnieki – pirmais pareizās atbildes sniedzējs, kā arī izlozes kārtībā – viens no pareizo atbilžu autoriem.

 

      Gada noslēgumā ar īpašu un visiem skolēniem paredzētu pārsteigumu apbalvosim Latvijas erudītāko klasi, ko noteiksim, saskaitot visus vienas klases dalībnieku individuāli nopelnītos punktus un izdalot iegūto rezultātu ar skolēnu skaitu klasē.

 

     Letonikas zinību spēle sākas šī gada 4. februārī plkst. 12:00. Reģistrējies, pierādi savu erudīciju un apķērību un cīnies par balvām: www.letonika.lv/spele.

 

     Spēli atbalsta uzņēmums „Jānis Roze”, kam šogad aprit 100 gadi.

 

_______________

 

Par Letonika.lv

     Portāls letonika.lv jau 9 gadus ir viena no apjomīgākajām informācijas krātuvēm latviešu valodā, to izveidojusi sabiedrība Tilde ar mērķi veicināt kvalitatīvas informācijas pieejamību digitālajā vidē. Letonika.lv ir ceļvedis un uzticams informācijas avots Latvijas kultūrā, vēsturē, valodā, dabā un literatūrā, digitāls mācību palīglīdzeklis un palīgs skolotājiem augstvērtīga un mūsdienīgas izglītības vides veidošanā.

 

     Letonika.lv piedāvā nozaru enciklopēdijas, vārdnīcas, Latvijas Kultūras kanonu, vairāk nekā 250 latviešu literatūras klasiķu pilntekstu darbus, latviešu valodas gramatikas rīkus, mūzikas tēmas, vēstures audio un video, interaktīvu Latvijas karti ar 10 000 kultūrvēstures un ģeogrāfijas attēliem un to aprakstiem u. c. vērtīgus digitālos resursus.

 

Par sabiedrību Tilde

     Sabiedrība Tilde ir vadošais valodas tehnoloģiju uzņēmums Baltijā. Tilde ir dibināta 1991. gadā Rīgā, uzņēmumam ir biroji arī Tallinā un Viļņā. Tilde aktīvi sadarbojas ar vadošajām Eiropas universitātēm, radot pasaules līmeņa inovācijas valodas tehnoloģijās.


 

Informāciju sagatavoja
Baiba Altena,
SIA Tilde / www.letonika.lv
mārketinga un satura speciāliste