Adrese: Rāznas iela 32, Kaunata, Kaunatas pagasts, Rēzeknes novads, LV-4622

Piektdiena: 08.00 – 17.00

Pārtraukums: 12.00 – 13.00

Spodrības diena: katra mēneša 15. datumā

Bibliotēka atrodas  Kaunatas ciema centrā Pirmsskolas izglītības iestādes telpās.

Statistika (01.01.2020.)

Kaunatas pagasta bibliotēkas Dubuļu nodaļa (pakalpojuma sniegšanas vieta) atrodas Kaunatas pagasta Dubuļu ciemā.

Adrese: Ķiršu iela 9, Dubuļi, Kaunatas pagasts, Rēzeknes novads, LV-4616.

Tel.: 26191151

Bibliotekāre: Irēna Lovčinovska

Darba laiks:

Pirmdiena        08.00 – 12.00;13.00 - 16.00

Otrdiena          08.00 – 12.00;13.00 - 15.00

Trešdiena        08.00 – 12.00

Ceturtdiena     12.00 – 16.00

Piektdiena       08.00 – 12.00

Piedāvājums

• Krājums:

- daiļliteratūra, uzziņu un nozaru literatūra pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem;

Izdevumu veidi:

- grāmatas

- seriālizdevumi: laikraksti, žurnāli

- audiovizuālie resursi: CD, DVD

- spēles

- novadpētniecības materiāli; tematiskās mapes

• Starpbibliotēku abonementa pakalpojumi (SBA) – izdevumu pasūtīšana no citām bibliotēkām
  • Elektroniskais katalogs: ej.uz/e-katalogs
  • Lietotāju attālinātas autorizācijas datu piešķiršana
  • Attālināta  piekļuve e-katalogam, 3td e-grāmatu bibliotēkai
  • Attālināta izdevumu rezervēšana un lietošanas termiņa pagarināšana
  • Uzziņu sniegšana
  • Bezmaksas internets un  Wi-Fi
  • 7 datorvietas
  • Datorizdruka, kopēšana, skenēšana
  • Bezmaksas tiešsaistes datu bāzes Letonika.lv, Lursoft “Laikrakstu bibliotēka”
  • Konsultācijas: datorlietošana, e-pakalpojumu izmantošana dažādās dzīves situācijās, praktiski e-risinājumi
  • Pašvaldības un pagasta pārvaldes informatīvie izdevumi
  • Latvijas filmu portāls www.filmas.lv / neierobežota piekļuve
  • Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) digitālā kolekcija / neierobežota piekļuve

Bibliotēkā tiek piedāvāta iespēja skolēniem/jauniešiem/vecākiem kļūt par „Bērnu žūrijas” ekspertiem, piedalīties starptautiskā mēroga Lasīšanas veicināšanas programmā.

Regulāri tiek rīkotas literatūras izstādes, Jauno grāmatu dienas.

Tiek organizēti literārie un tematiskie pasākumi, informācijas dienas, ekskursijas uz bibliotēku, tikšanās ar ievērojamiem cilvēkiem, radošas darbnīcas.

Īpaša uzmanība tiek pievērsta novadpētniecības darbam. Ir svarīgi, lai pagasta vēstures apzināšana, mainoties paaudzēm, tiktu saglabāta un turpinātos, tāpēc bibliotēkā tiek vākta un apkopota informācija par Kaunatas pagastu, ievērojamiem cilvēkiem, kuru dzīve un darbība saistīta ar Kaunatas pagastu (Meikuls Apeļs, Ēvalds Vasiļevskis, Konstantīns Mednis, Jezups Macilevičs, Jāzeps Brolišs, Emīlija Gudriniece, Mihaēls Rots, Andris Vējāns (dzimis Donats Kalnačs), notikumiem, iestādēm, kultūras un vēstures pieminekļiem u. c. Novadpētniecības krājumu veido monogrāfiskie izdevumi un turpinājumizdevumi, apkopotie materiāli, atmiņu pieraksti publikācijas un publikāciju kopijas, audio un video ieraksti.

Informācija par bibliotēku Latvijas kultūras datu portālā:

Sociālo tīklu vietne:

Esat mīļi gaidīti!